3 бер. 2017

VIІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Настали сонячні весняні дні, а з ними – час буяння, зародження нового, тріумфу молодої потужної сили. 3 березня 2017 року у Всесвітній день письменника відбулася VIІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», коли вся країна вкотре об’єдналася в одну родину, закохану в рідну мову!
2 бер. 2017

Вітаємо з досягненнями!

У поточному навчальному році, як і в багатьох попередніх, учні нашої школи брали участь у багатьох міжнародних інтерактивних конкурсах з різних предметів.На днях вже стали відомі результати двох конкурсів: Геліантус та Колосок. За проявлені знання з біології, хімії, географії, природознавства наші маленькі та юні експерти природничих наук отримали дипломи, грамоти, сертифікати учасників та пам'ятні подарунки від оргкомітетів конкурсів.
28 лют. 2017

Акція "Квітка настрою"

З метою дослідження настрою учнів в школі протягом тижня психолога пройшла акція "Квітка настрою".У психології ця методика використовується для визначення психологічного стану людей в певний період.

«Веселий фольклорний ярмарок»

27 лютого в рамках Декади культур в 6 класі була проведена вікторина « Веселий фольклорний ярмарок» (вчитель зарубіжної літератури Ткаченко О.М.).
27 лют. 2017

В гостях у дітей волонтери Благодійної організації "Серце для сиріт"

25 лютого діти Олександрійської школи-інтернату з радістю зустріли своїх давніх друзів - волонтерів Благодійної організації "Серце для сиріт".

Тиждень логопеда та психолога

Протягом останнього тижня лютого,згідно річного плану роботи, у нашій школі проводився Тиждень логопеда та психолога. Всі заплановані заходи в рамках тижня були спрямовані на розвиток мовлення дітей початкової ланки, їх творчих здібностей, інтересу до навчання , чіткого мовлення, любові до рідної мови.
25 лют. 2017

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ!

Сьогодні, 25 лютого, на базі Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка відбулася заключна частина ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ, у якому взяли участь п'ять учнів Олександрійської школи-інтернату, четверо з яких посіли призові місця.
23 лют. 2017

Свято проводів зими. Масляна

Сьогодні, 23 лютого, в рамках Тижня культур, проведено виховний захід для учнів 9-11 класів "Свято проводів зими. Масляна". Захід проходив у вигляді народних гулянь, які традиційно проводяться в Україні у четвер на Масляному тижні.
23 лют. 2017

Як проходить Тиждень психолога і логопеда

22 лютого в рамках Тижня логопеда та психолога учні 3-4 класів мали можливість продемонструвати свої знання, вміння , взявши участь в інтелектуальному конкурсі "Розумники та розумниці".
21 лют. 2017

Відбірковий тур на участь у співочому конкурсі "Сузір'я"

Сьогодні, 21 лютого, у актовій залі школи відбувся відбірковий тур на участь у співочому конкурсі "Сузір'я". Вже багато років поспіль на початку весни в нашій школі проводиться пісенний дитячий конкурс "Сузір'я" , під час якого незалежне жюрі визначає найталановитіших вокалістів серед учасників різних вікових категорій, а сам конкурс проходить у вигляді яскравого та феєричного музичного шоу.