15 бер. 2017

Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека-2017"

Сьогодні, 15 березня, в Олександрійській школі-інтернаті відбувся Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека» , який проводиться Міністерством освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів.
15 бер. 2017

Тиждень профорієнтації у школі

З 13 по 17 березня у Олександрійській школі-інтернаті проходить Тиждень профорієнтації.
14 бер. 2017

День українського добровольця

В Україні 14 березня вперше відзначається День українського добровольця.Тож сьогодні в Олександрійській школі-інтернаті відбулися виховні заходи, присвячені Дню добровольця:загальношкільна лінійка, уроки та бесіди.
13 бер. 2017

Екологічна акція "За чисте подвір'я"

13 березня в Олександрійській школі-інтернаті була проведена екологічна акція "За чисте подвір'я".
13 бер. 2017

Давні друзі в гостях у школярів

10 березня до вихованців нашої школи знову завітали наші давні друзі - волонтери благодійної організації "Серце для сиріт". Молоді люди провели з дітьми ряд змістовних та цікавих заходів.
10 бер. 2017

Гра – квест "Чи знаєш ти Шевченка?"

На відзначення 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 156 пам’ятних років у школі-інтернаті для старшокласників була проведена Гра – квест "Чи знаєш ти Шевченка?" У грі брали участь три команди: «Шевченкознавці», «Кобзарі», «Кобзареві внуки».
7 бер. 2017

Свято 8 березня

Тепло, цікаво, весело, піднесено та справді по-родинному пройшло свято 8 березня у нашій школі сьогодні, 7 березня. Хлопці показали себе справжніми чоловіками, а дівчата відчули себе найгарнішими та найщасливішими.
6 бер. 2017

Конкурс "Твій зірковий час"

6 березня в рамках Декади культур з метою розширення знань учнів про культури,мови і літературу народів інших країн та нацменшин, в нашій школі відбувся конкурс "Твій зірковий час" серед команд учнів 7 і 9 класів ("Адреналін" та "Дружба").

Збережемо життя дитини !

3 березня у Олександрійській школі-інтернаті відбулися загальношкільні батьківські збори "Збережемо життя дитини", проягом яких був проведений психологічний лекторій щодо профілактики суїцидальної поведінки та безпеки дітей в Інтернеті.

«Spelling Bee» для знавців англійської

В рамках шкільної Декади культур в 9 та 10 класах відбулися змагання «Spelling Bee» ("Грамотна бджілка") на знання правопису англійських слів. Метою конкурсу було сприяти підвищенню зацікавленості учнів у вивченні англійської мови та розвитку навичок англійького правопису.