5 квіт. 2024

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Будьте здорові! Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких кожного дня, адже це запорука щасливого життя!
4 квіт. 2024

ЕКОЛОГІЧНА КВЕСТ-ГРА «ПТАШИНИЙ ЕКСПРЕС».

Настала весна, і ми, за українським звичаєм, проводимо свято зустрічі птахів. Наші предки уявляли, що весну приносять на крилах птахи.

КЕЙС-УРОК ХІМІЇ

Кейс-уроки – це інноваційний підхід у навчанні , який використовується для того, щоб задіяти комунікативні та творчі здібності учнів, навчити їх здобувати знання та сформувати компетентності. Кейс — це одночасно і вид завдання, і джерело інформації для його виконання.

ЗДОРОВ’Я - ГОЛОВНЕ БАГАТСТВО

Здоров'я - це краса. Тож будьте завжди красивими, не розтрачуйте просто те, що дано вам природою і те, що є головним багатством людини!
4 квіт. 2024

ЩИРИЙ СМІХ ПОДОВЖУЄ ЖИТТЯ !

Гумор – це позитивні емоції. А позитив приносить задоволення.
3 квіт. 2024

ЧЕЛЕНДЖ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

Черлідери комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» демонструють свій креатив у челенджі «Пліч-о-пліч Всеукраїнській шкільні ліги». Усім гарного настрою.
30 бер. 2024

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

Творчих успіхів вам, колеги, на нелегкій учительській ниві, талановитих учнів, продовжувачів вашої невтомної справи!
26 бер. 2024

ПРОСВІТНИЦЬКЕ ЗАНЯТТЯ "ПОГОВОРИМО ПРО "ЦЕ"

Мова йшла про підвищення рівня знань стосовно особливостей статі, новоутворення перехідного і юнацького віку, та як формувати у дітей та молоді відповідальне ставлення до репродуктивного здоров'я.
21 бер. 2024

ПЕРЕМОГА У ІІ ЕТАПІ ЗМАГАНЬ З ЧЕРЛІДЕНГУ

Переможцями в цьому видовищному виді спорту стали юні черлідери Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю, друге почесне місце посіли черлідери Диківської філії Пантаївського ліцею.
21 бер. 2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.