9e5537e4773ffb279329297bb45c6270.jpg Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

12 лист. 2020

Козацькі забави

Наприкінці осені в нашому закладі традиційно проводяться шкільні свята та заходи осіннього циклу. Цього року першим із вище вказаних заходів стала спортивно-розважальна програма «Козацькі забави» для учнів 7-8 класів.
12 лист. 2020

Профорієнтація від випускників ліцею

Сьогодні, 12 листопада, до ліцею завітала одна з цьогорічних випускниць закладу Іра Ковальова. Нині вона є курсанткою Дніпровського державного університету внутрішніх справ.
25 вер. 2020

Вчимося під відкритим небом

Не дивлячись на заходи та обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19, життя триває, втім як і навчальний процес в нашому ліцеї.
25 вер. 2020

Перші уроки в новому комп'ютерному класі

Сьогодні учні ліцею вже мали перші уроки в новому комп'ютерному класі, що буквально вчора з'явився в закладі за сприяння управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.
24 вер. 2020

Нове обладнання- нові можливості

За сприяння управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації вчора в ліцеї з'явився новий комп'ютерний клас.
1 вер. 2020

Зі святом, з Днем знань!

Шановні педагоги, учні та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!
29 трав. 2020

Зі святом останнього дзвінка!

Ось і настав цей святковий день. Сьогоднішнє свято - особливе, вперше в історії дистанційне, у незвичному онлай-форматі. Проте за час дистанційного навчання ми уже звикли до онлайн-форматів спілкування. Тож вітаємо усіх!
8 трав. 2020

УВАГА! В ЛІЦЕЇ СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!

Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю оголошує прийом учнів на навчання в 5-11 класах.
30 квіт. 2020

В Україні запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

20 бер. 2020

Про відтермінування проведення атестації педагогічних працівників