5 квіт. 2021

Вітаємо наших спортсменів!

4 квітня команда юнаків Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю взяла участь у відкритому Чемпіонаті Кіровоградської області з грепплінгу (тренер С.Гусак) та виборола призові місця..
5 квіт. 2021

Урок-тренінг «Інформаційна безпека в Інтернеті»

В 7-а класі пройшов урок-тренінг «Інформаційна безпека в Інтернеті» , у 7-б - класна година з такої ж тематики.
30 бер. 2021

Інформаційна безпека в Інтернеті

Сьогодні, 30 березня, у 5 класі ліцею відбувся урок-тренінг «Інформаційна безпека в Інтернеті»
29 бер. 2021

У пошуках власного ідеалу

Сьогодні, 29 березня, у 7-а класі пройшла година спілкування «У пошуках власного ідеалу».
25 бер. 2021

Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації

Відповідно до листа Управління ДСНС України у Кіровоградській області від 16.02.2021 року № 5501-700/5522 «Про організацію та проведення конкурсів з тематики БЖД» у 2021 році в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» , протягом лютого-березня учні ліцею взяли участь у І етапі конкурсу.

Засідання педагогічної ради

Вже традиційним стало проведення різних методичних заходів, присвячених праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події - атестації. Тож сьогодні, 25 березня, в ліцеї відбулося засідання педагогічної ради, присвячене атестації педагогічних працівників.
25 бер. 2021

Науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний і методичний контекст професійної діяльності вчителя: спроби відповісти на деякі питання»

Вчора, 24 березня, педагоги ліцею взяли участь у науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний і методичний контекст професійної діяльності вчителя: спроби відповісти на деякі питання».
20 бер. 2021

Участь в Міжнародному проєкті Positive Day від ED LAB

Як вже зазначалося в попередньому пості, 20 березні у світі відзначається Міжнародний день щастя. Кожен з класів нашого закладу створював своє "щастя" по-своєму. А ось наші найменші, учні 5 класу, під керівництвом своєї творчої й щасливої вчительки Людмили Кравченко впродовж 15.03–19.03.2021 вчилися бути щасливими тут і зараз, не відкладаючи на потім, завдяки участі в Міжнародному проєкті Positive Day від ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти!
19 бер. 2021

Квест « Щаслива родина»

Cім років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Тож напередодні канікул наші учні отримали приємний сюрприз у вигляді веселого та позитивного квесту.
19 бер. 2021

Тиждень профорієнтації

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Тож напередодні канікул нашому ліцеї проходив Тиждень професійної орієнтації учнів.