НЕ СТАНЬ ЖИВИМ ТОВАРОМ!

Торгівля людьми є одним з найсерйозніших злочинів проти людини. Використовуючи шахрайство, шантаж, обман, службове становище, зважаючи на вразливий стан людини, застосовуючи чи погрожуючи застосуванням насильства, людей втягують у біду.
8 лют. 2024

ВИХОВНА ГОДИНА « ПРАВО НА ЖИТТЯ – НЕВІД’ЄМНЕ ПРАВО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ!»

«Право на життя – невід’ємне право кожної людини!» Право кожного захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.
8 лют. 2024

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «Я І МОЇ ОСОБИСТІ КОРДОНИ. ПРАВО НА САМОВИРАЖЕННЯ»

Особисті кордони - це персональний кодекс, який визначає відносини з іншими людьми. Невидимі лінії, які ніхто не повинен перетинати. Навіщо потрібні особисті кордони? Як визначити особисті кордони?
8 лют. 2024

ТРЕНУВАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ. ПІДГОТОВКА ДО ІІ ЕТАПУ.

Триває підготовка до ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування командою комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей – інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».
8 лют. 2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ. ТРЕНУВАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ.

СТВОРЮЙ, СПІЛКУЙСЯ ТА ПОВАЖАЙ: КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

6 – 7 лютого в ліцеї проводились заходи, присвячені Всесвітньому Дню безпечного інтернету, який відзначається 6 лютого 2024 року під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»
5 лют. 2024

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ

03 лютого 2024 року в місті Горішні Плавні проходив чемпіонат Полтавської області з панкратіону серед молодших дітей (2017 - 2018 та 2015 - 2016), дітей (2013 -2014), молодших юнаків (2011 - 2012), юнаків ( 2009 - 2010), старших юнаків ( 2007-2008 ) та юніорів ( 2004 - 2006).
2 лют. 2024

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА КАВʼЯРНЯ «НАДЗВИЧАЙНІ Й ЦІКАВІ»

1 лютого в рамках Тижня природничих наук вчителем географії Н.Рискіною проведена інтелектуальна кав’ярня «Надзвичайні і цікаві» з учнями 10 – х класів.
2 лют. 2024

ГАЗ У ПОБУТІ

Вихователі розповіли учням як потрібно поводитися із газовими побутовими приладами, на який номер необхідно телефонувати якщо відчуваєш сильний запах газу, та яка служба приїде на допомогу в разі виникнення проблем з використанням газу.
1 лют. 2024

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНЕ ШОУ «ХТО ЗВЕРХУ?»

31 січня в рамках Тижня природничих наук у ліцеї відбулося інтелектуально- розважальне шоу для семикласників «ХТО ЗВЕРХУ?» (вчитель біології А.Самарець) У грі брали участь дві команди 7-х класів— «Фламінго» та «Синіх Китів».