Свято проводів зими. Масляна

23 лют. 2017
Сьогодні, 23 лютого, в рамках Тижня культур, проведено виховний захід для учнів 9-11 класів "Свято проводів зими. Масляна". Захід проходив у вигляді народних гулянь, які традиційно проводяться в Україні у четвер на Масляному тижні.

Захід проходив у вигляді народних гулянь, які традиційно проводяться в Україні у четвер на Масляному тижні. Щороку Масляна в Україні припадає на різний час. Вона відзначається рівно за тиждень до Великого Посту. У 2017 Масляна в Україні святкується з 20 по 26 лютого. Протягом Масляного тижня кожен день є символічним.
Здавна свято Масляної відзначається масовими народними гуляннями, піснями тощо. Господині змагаються за найсмачніший рецепт млинців, а чоловіки, за традицією, придивляються собі наречену. Тож учасники шкільного свята сьогодні співали, танцювали, катались на санях, грались в сніжки, змагались у різних веселих конкурсах. Ну і звичайно ж, свято закінчилось ярмарком млинців, які із задоволенням скуштували усі учасники дійства. Вважається, що так люди вітають прихід весни.
Тож, скажемо зимі "прощавай!". Зустрічаймо весну у гарному настрої!