23 груд. 2016

Новорічні свята у школі. УРА, канікули!

От уже й підходить до кінця 2016 рік...Швидко й невпинно летить час. Непомітно закінчився перший семестр нового навчального року, протягом якого у наших учнів було багато подій як приємних, так і не дуже. Але у школі цей період завжди закінчується СВЯТОМ! Адже попереду новорічні канікули,свята та подарунки, на які діти завжди чекають з нетерпінням і навіть хвилюванням.
19 груд. 2016

День Святого Миколая

Святий Миколаю,Тебе я чекаю, У нічку святковуЗ'явись мені знову З небесної казки,Для Божої ласки. Я рученьки зношу:Дай долю хорошу Для мене - дитини,Й моєї родини.
18 груд. 2016

Акція "Велика українська хода на честь загиблих учасників Майдану та АТО -Захід-Схід-Північ-Південь"

17 грудня волонтер та військовий журналіст Катерина Валевська завітала разом з волонтерами-однодумцями до нашої школи в рамках започаткованої нею всеукраїнської акції "Велика українська хода на честь загиблих учасників Майдану та АТО -Захід-Схід-Північ-Південь".
15 груд. 2016

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

15 грудня в Олександрійській школі-інтернаті відбулася VII Міжнародна природознавча гра «Геліантус».
14 груд. 2016

Сезон зимових свят стартував!

Учора святом Калити, Андріївськими вечорницями , в нашій школі, як і в усій Україні , розпочався сезон зимових свят. Тож сьогодні до нас з передноворічною концертною програмою завітали і перші гості - маленькі та дорослі артисти Палацу культури "Світлопільський" м.Олександрії.
13 груд. 2016

Андріївські вечорниці

Сьогодні, 13 грудня, в Україні відзначають народне свято Андріїв день. Яскраве та багате на народні традиції та звичаї дійство - Андріївські вечорниці відбулося сьогодні в нашій школі.
9 груд. 2016

Антикорупційний урок

Сьогодні, 9 грудня, у світі відзначають Міжнародний День боротьби з корупцією. З цієї нагоди в Олександрійській школі-інтернаті був проведений антикорупційний урок для учнів 9-11 класів.
8 груд. 2016

Онлайнова вікторина "Права людини починаються з прав дитини"

Сьогодні, 8 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права,реалізації міжнародного освітнього проекту "Міксіке в Україні" та з метою відзначення прав людини учні 9-11 класів нашої школи взяли участь в онлайновій вікторині "Права людини починаються з прав дитини", яка розпочалася в Україні 5 грудня на платформі проекту "Міксіке в Україні".
8 груд. 2016

Відкриті уроки математики і алгебри та початків аналізу

Відкриті уроки математики і алгебри та початків аналізу пройшли у 5 та 11 класах Олександрійської школи-інтернату 7 та 8 грудня .
7 груд. 2016

Виховний просвітницький захід "Я маю право..."

Я маю право жити на землі, Творити, дихати, учитись, Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись! Сьогодні, 7 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права в Олександрійській школі-інтернаті відбувся загальношкільний виховний просвітницький захід "Я маю право..." .