«Веселий фольклорний ярмарок»

27 лют. 2017

27 лютого в рамках Декади культур в 6 класі була проведена вікторина « Веселий фольклорний ярмарок» (вчитель зарубіжної літератури Ткаченко О.М.). Метою заходу було виховання інтересу до фольклору, поглиблення знань про малі жанри фольклору, вдосконалення вміння тлумачити пряме і переносне значення прислів’їв і приказок, влучно та образно висловлювати власні думки. Виховувати повагу до культури інших народів.
Клас був поділений на три команди, методом жеребкування , обрані командири та назви команд: І команда « Вінні – Пух», ІІ команда « Карлсон », і третя команда « Жага до життя». До складу журі ввійшли два учні та педагог – організатор школи. Завдання були різноманітними та цікавими, найбільше всім сподобалося перекладати приказки та прислів’я з болгарської мови на російську.
Учні працювали активно,творчо, проявляли ініціативу,були зацікавленні у виконанні всіх завдань.
Перемогу отримала команда « Жага до життя» з рахунком 42 бали.

Читайте наші новини та дивіться більше фото із заходів та подій на нашій сторінці у фейсбук: