9 лют. 2017

УВАГА! З 06 ЛЮТОГО ПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО - 2017!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 № 1055 Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з 06 лютого до 17 березня 2017 року триватиме реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2017році.
9 лют. 2017

З Днем народження, люба школо!

10 лютого Олександрійска загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відзначає свій День народження. Тож сьогодні у школі відбувся яскравий та веселий концерт, присвяченій цій даті.
7 лют. 2017

Всесвітній День безпеки в інтернеті

Щорічно в другий вівторок лютого відзначають Всесвітній День безпеки в інтернеті. Заходи цього дня спрямовані на розповсюдження знань про безпечне й відповідальне використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій. Враховуючи той факт, що життя та навчання сучасних дітей та молоді останнім часом тісно пов'язані з соціальними мережами та використанням інтернету, сьогодні в нашій школі також були проведені заходи щодо безепеки в інтернеті.
6 лют. 2017

Ми за здоровий спосіб життя!

Сьогодні, 6 лютого, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Зроби свій вибір на користь здоров'я".
6 лют. 2017

Вітаємо переможця !

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учня 7 класу нашої школи Олега Хирсу!
3 лют. 2017

GoCamp уже у нас !

Раді повідомити, що наша школа стала фіналістом проекту та цього літа буде проводити пришкільний мовний табір GoCamp! Заявки 203 шкіл з 24 областей України отримали найвищі бали в рамках конкурсного відбору проекту GoCamp2017. Їхні креативні завдання були особливо відзначені відбірковою комісією.
26 січ. 2017

Таємничий світ трикутників. Відкритий урок

«Те що ми знаємо - обмежене, а те чого не знаємо - нескінченне.» П’єр – Симон Лаплас Цей вислів відомого французького математика, механіка, фізика, астронома став епіграфом до відкритого уроку з геометрії у 7 класі, який був проведений нею 25 січня.
23 січ. 2017

Захід, присвячений Дню Соборності України, відбувся сьогодні у нашому закладі.
19 січ. 2017

ПЕРША ПОСВЯТА В КАДЕТИ

Сьогодні, 19 січня, у стінах Олександрійської школи-інтернату вперше відбулась довгоочікувана в нашому закладі та хвилююча подія - Посвята в кадети.
26 груд. 2016

Засідання педагогічної ради

У перший день шкільних канікул,26 грудня, в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулося чергове засідання педагогічної ради.