Відбірковий тур на участь у співочому конкурсі "Сузір'я"

21 лют. 2017
Сьогодні, 21 лютого, у актовій залі школи відбувся відбірковий тур на участь у співочому конкурсі "Сузір'я". Вже багато років поспіль на початку весни в нашій школі проводиться пісенний дитячий конкурс "Сузір'я" , під час якого незалежне жюрі визначає найталановитіших вокалістів серед учасників різних вікових категорій, а сам конкурс проходить у вигляді яскравого та феєричного музичного шоу.

телів пісні і усі з них мріють потрапити до складу конкурсантів.
Тож сьогодні у відбірковому турі взяли участь більше двадцяти бажаючих юних "співаків" , серед яких шкільне жюрі мало відібрати лише 10. Аби усі були в рівних умовах,дітям був запропонавний до виконання фрагмент пісні "Новий день", якою планується відкрити цьогорічне співоче дійство.
Врешті жюрі обрало серед учасників відбіркового туру тих виконавців, яким найкраще вдалось справитись із запропонваним завданням. Тепер же попереду підготовка юних дарувань до самого конкурсу: індивідуальний підбір пісні, репетиції, створення власного образу.
Бажаємо успіху і з нетерпінням чекаємо на чудове співоче шоу.

Читайте наші новини та дивіться більше фото з заходів на нашій сторінці у facebook: