11 трав. 2017

ДПА у четвертому класі

Сьогодні, 11 травня,наші четверокласники відкрили найважливіший і найвідповідальніший період у шкільному житті - період іспитів.
9 трав. 2017

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначили 72-гу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. По всій країні відбувались заходи, присвячені цій даті. Учні та педагоги нашої школи теж взяли участь в урочистій ході та мітингу до Дня перемоги.
7 трав. 2017

Як зберегти красу природи?

6 травня, з метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, розширення знань вихованців про красу та природні багатства рідного краю, була здійснена піша хода до лісу та його околиць.
6 трав. 2017

Заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці завершення Другої світової війни

З 3 по 5 травня в Олександрійській школі-інтернаті проводились тематичні заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці завершення Другої світової війни, антитерористичній операції на сході України, визволенню України від фашистських загарбників.
6 трав. 2017

В гостях в новому сімейному кафе

5 травня наші вихованці з числа позбавлених батьківського піклування разом з вихованцями Олександрійського будинку дитини, стали учасниками розважальної програми з нагоди відкриття сімейного кафе "Мітла" за запрошенням його власника , Федюка Бориса Івановича.
4 трав. 2017

Пісенний конкурс "Сузір'я"

Яскраве, видовищне та сповнене високих емоцій свято відбулось сьогодні в нашій школі. "Сузір'я" - так називається традиційний конкурс на звання "зірки" нашої шкільної естради.
26 квіт. 2017

31 річниця Чорнобильської катастрофи

Сьогодні 31-ша річниця Чорнобильської катастрофи. 26 квітня 1986 сталася найбільша техногенна аварія в історії людства — вибух четвертого реактора Чорнобильської АЕС.
14 квіт. 2017

День цивільного захисту

Днем цивільного захисту завершився 14 квітня Тиждень безпеки життєдіяльності "Безпека у твоєму житті", який проходив в нашій школі-інтернаті з 10 по 14 квітня.
13 квіт. 2017

Заняття з тактичної медицини у 8 кадетському класі

Сьогодні, 13 квітня, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Безпека в твоєму житті" у 8 кадетському класі відбулось показове заняття з Основ захисту Вітчизни з тактичної медицини.
12 квіт. 2017

"Від мрії до професії"

Сьогодні, 12 квітня, в рамках обласної декади профорієнтації молоді "Від мрії до професії", учні 9 класу нашої школи відвідали Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.