4 квіт. 2017

Тиждень початкових класів. День другий

Як ми вже повідомляли, вчора в нашій школі урочисто та яскраво розпочався Тиждень початкових класів. Тож сьогодні діти мали змогу показати свою кмітливість, ерудованість та обізнаність з різних предметів, розширити свій кругозір про навколишній світ.
4 квіт. 2017

Екологічна акція "Збережімо планету разом!"

Протягом березня в нашій школі – інтернаті проходила екологічна акція "Збережімо планету разом!" по збору макулатури серед учнів 1 – 11 класів.
3 квіт. 2017

Тиждень початкових класів

Сьогодні, 3 квітня,згідно річного плану роботи, в Олександрійській школі-інтернаті розпочався Тиждень початкових класів "А вже весна, а вже красна...".
3 квіт. 2017

"Школа самостійного життя"

Згідно плану роботи "Школи самостійного життя" Олександрійського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді при Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, в рамках виконання модуля "Сімейні цінності", до нашої школи завітали фахівці центру та провели ряд цікавих, пізнавальних та корисних занять з учнями різних вікових категорій.
2 квіт. 2017

Вітаємо чемпіона!

З 25 по 26 березня в м.Олександрія проходив третій відкритий чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства, в якому учень 11 класу нашої школи Ковальчук Максим посів перше місце.
1 квіт. 2017

Концерт до Дня Національної гвардії

31 березня 2017 року учні Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату провели концертну програму для військовослужбовців військової частини 2269 з нагоди Дня Національної Гвардії України.
24 бер. 2017

Школа розвідників

Протягом шкільних весняних канікул учні нашої школи не просто відпочивали, а брали участь у різноманітних заходах за межами школи.
16 бер. 2017

"Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху"

Сьогодні, 16 березня, старшокласники відвідали заняття з елементами тренінгу " Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху".

Футбольне свято у Кропивницькому

15 березня футбольна команда нашої школи взяла участь у змаганнях з футболу, які відбулись у приміщенні спорткомплексу дитячо-юнацької спортивної школи №2 імені Валерія Верхоланцева у місті Кропивницькому.

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"-2017

Сьогодні, 16 березня, 34 учня нашої школи взяли участь у весняному Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"-2017.