Гринюк Сергій Олександрович

Науково-методична проблема:
"Формування життєвої компетентності в учнів інтернату"
спеціаліст ІІ категорії
Дата народження: 05.03.1982 р.
Освіта : 1.1997-2000 рр.- Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського за спеціальністю : Вчитель початкових класів.
2004-2007 рр. - Уманський педагогічний університет імені П. Тичини присвоєна кваліфікація: Викладач методик початкового навчання та педагогіки і практичний психолог.

2. Криворізький державний педагогічний університет

спеціальність: біологія
З 2011 року працював в Олександрійській гімназії-інтернаті.
З 2014 працював в Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексі (гімназія-інтернат - школа мистецтв)
м. Олександрія.
Підвищення кваліфікації пройшов при Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти як вихователь шкіл - інтернатів в 2013р.

З листопада 2016 працює в Олександріській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради