26 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника

Сьогодні для наших одинадцятикласників пролунав останній у їхньому житті шкільний дзвінок. Ласкаве та тепло сонечко зустріло випускників на сьогоднішньому святі , ніби заспокоюючи та підбадьорюючи схвильованих юнаків та дівчат: "Все буде добре!".
22 трав. 2017

Настановча сесія МАНУМ

20 травня 2017 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. В ній взяли участь і учні нашої школи - нові слухачі МАН
19 трав. 2017

ДПА у четвертому класі завершилась

18 травня, завершилась Державна підсумкова атестація у четвертому класі нашої початкової школи.
19 трав. 2017

Квіткове свято Букваря

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі нашої школи. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.
18 трав. 2017

Посвята в кадети. 5-6 класи

Сьогодні, 18 травня, у нашій школі відбулась довгоочікувана урочиста подія - Посвята в кадети учнів 5 та 6 класів. До цієї події учні, вихователі та вчителі готувались протягом усього навчального року.
16 трав. 2017

ДПА у четвертому класі. Іспит другий

Свій другий іспит (ДПА) склали випускники початкової школи.
15 трав. 2017

Вітаємо!

Вітаємо нашого учня 5 класу Шепелєва Радіона , який здобув ІІ місце у номінації « Вокальне мистецтво» , жанр « Естрадний вокал» у ІІ віковій категорії у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Овація».
14 трав. 2017

Щоденник року

Вже традиційно наприкінці навчального року в нашій школі підбиваються підсумки учнівського конкурсу "Щоденник року", який зазвичай стартує 1 жовтня.
12 трав. 2017

Вітаємо переможницю!

Учениця 5 класу нашої школи Оля Пуханова взяла участь та виброла ІІ місце у віковій категорії 10 – 11 років у змаганнях з військово-спортивного багатоборства у форматі 2 в 1, які пройшли 7 травня в м. Олександрії.
12 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху на тему "Ми- учасники дорожнього руху"

З 8 по 14 травня в нашій школі, як і у всіх в навчальних закладах області, проходить Тиждень безпеки дорожнього руху на тему "Ми- учасники дорожнього руху".