VIІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

3 бер. 2017

Настали сонячні весняні дні, а з ними – час буяння, зародження нового, тріумфу молодої потужної сили. 3 березня 2017 року у Всесвітній день письменника відбулася VIІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», коли вся країна вкотре об’єдналася в одну родину, закохану в рідну мову! . Вже не перший рік наші учні беруть участь у цій грі, яка проводиться за рекомендацією Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України з метою пошуку, виявлення, підтримки та професійної орієнтації обдарованої та талановитої молоді, створення сприятливих умов для виховання та навчання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості, залучення широкого кола сільської молоді до творчого процесу в Україні.
До участі у грі дітей спонукала допитливість, активність, вболівання за рідну мову, а найголовніше – пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу. Учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували з захопленням і задоволенням. Кожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично й логічно мислити, працювати самостійно, продемонструвати глибоку ерудицію і кмітливість. Родзинкою завдань для всіх вікових паралелей були ребуси, які школярі, а особливо малеча початкової школи, із задоволенням розв’язують.
Дітям цікаво разом грати, думати, пізнавати, радіти і пишатися своєю рідною землею, її чарівним живим словом, працьовитими і надзвичайно творчими людьми. Зараз учасники з нетерпінням чекатимуть результатів, які зможуть переглянути на особистій сторінці в соціальних мережах, а у травні – нового шкільного свята, де всі отримають свої сертифікати, а переможці – подарунки.
Гра є надзвичайно корисною для наших дітей, бо участь у «Соняшнику» свідчить про дитячу активність, допитливість, бажання пізнавати нове, небайдужість і вболівання за Україну. Недарма "Соняшник" називають грою патріотів. Крім того, вона вчить думати, розвиває логічне мислення, розширює пізнавальний інтерес учня, дає можливість ширше пізнати українознавство, поглибити знання з мови. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до нашої мови.
Нехай зернятка знань збирають наші діти у сонячний віночок, і квітне"Соняшник" усім на радість під мирним небом України! А наша любов до рідної мови зійде миром і щастям над Батьківщиною, мов веселка над струмочком.