Як проходить Тиждень психолога і логопеда

23 лют. 2017

22 лютого в рамках Тижня логопеда та психолога учні 3-4 класів мали можливість продемонструвати свої знання, вміння , взявши участь в інтелектуальному конкурсі "Розумники та розумниці". Діти брали участь та виявили зацікавленість та активність у різноманітних конкурсах, пов'язаних з мовою та мовленням, а також виявлили загальну ерудицію у вирішенні проблемних конкурсних завдань. Серед переможців перше місце розділили Антонова Поліна (4 клас) та Лифарь Дарина (4 клас) , друге місуе посіла Буц Антоніна (4 клас).
Цього ж дня у школі відбувся комбінований семінар для вчителів та вихователів початкової школи з тем "Активність та гіперактивність" та "Профілактика дисграфії та дислексії".
Прикладом застосування умінь, які обговорювались на семінарі, послугувало відкрите логопедичне індивідуальне заняття з учнем 1 класу Рябоволом Миколою на тему "Автоматизація звука Л в складах і словах" .

Читайте наші новини та дивіться більше фото з заходів на нашій сторінці у фейсбук: