Вітаємо з досягненнями!

2 бер. 2017
У поточному навчальному році, як і в багатьох попередніх, учні нашої школи брали участь у багатьох міжнародних інтерактивних конкурсах з різних предметів.На днях вже стали відомі результати двох конкурсів: Геліантус та Колосок. За проявлені знання з біології, хімії, географії, природознавства наші маленькі та юні експерти природничих наук отримали дипломи, грамоти, сертифікати учасників та пам'ятні подарунки від оргкомітетів конкурсів.

У поточному навчальному році, як і в багатьох попередніх, учні нашої школи брали участь у багатьох міжнародних інтерактивних конкурсах з різних предметів: Кенгуру (Міжнародний математичний конкурс) , Геліантус (Міжнародна природознавча гра) , Колосок осінній (Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс ), Гринвіч (Всеукраїнський конкурс з англійської мови), Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle». Попереду ще конкурси з історії та українознавства.
Хочеться сказати, що участь у подібних конкурсах вмотивовує наших учнів до вивчення шкільних предметів, розширює їх знання та кругозір понад межі шкільної програми, розвиває мислення, стимулює зацікавленність у персональному рості та розвитку. Адже, виявивши бажання взяти участь у предметному конкурсі, дитина не лише перевіряє власні знання з предмету, а й поглиблює їх, знаходить те цікаве, що, можливо, не включено до звичайної шкільної програми.
Тож вітаємо юних знавців прирордничих наук з новими досягненнями!