Наша школа

Комунальний зааклад "Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради" являє собою навчально-побутовий комплекс, організований з метою створення найсприятливіших умов дітям,  підготовки їх до самостійного життя і праці, всебічного розвитку і здобуття ними середньої освіти.

Мета школи:  забезпечення реалізації права УЧНІВ на здобуття освіти; розвиток ОСОБИСТОСТІ випускника з розвинутим логічним мисленням, комунікативними навичками, аналітичними та інноваційними здібностями, що ВМІЄ ВЧИТИСЬ ЖИТИ; здатен адаптуватися в соціумі, усвідомлює своє місце в ньому.
   Наша школа привітна і затишна. Учні навчаються, проживають та займаються спортом у просторих та світлих  приміщеннях.
   Педагоги докладають максимум зусиль, щоб віднайти серед учнів обдарованих і здібних дітей, виявити їх уподобання .

ГЕРБ ШКОЛИ