Географічна кав'ярня

На завершення Тижня науки і техніки у географічному кабінеті Олександрійської школи-інтернату гостинно відчинила двері географічна кав'ярня.

Математичний турнір

Згідно плану проведення Тижня науки і техніки,17 листопада в Олександрійській школі-інтернаті пройшов математичний турнір серед учнів 8 та 9 класів.
18 лист. 2016

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Сьогодні, 18 листопада, згідно плану проведення Тижня знань Правил дорожнього руху в Олександрійській школі-інтернаті пройшов єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя".
17 лист. 2016

"Thanksgiving Day"

Яскравий, змістовний та цікавий театралізований захід з англійської мови "Thanksgiving Day", присвячений Дню подяки, який відзначається у США та Канаді, відбувся сьогодні в актовій залі Олександрійської школи-інтернату.
17 лист. 2016

"Толерантність - найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі та суспільстві" - під таким гаслом проводилась сьогодні година спілкування у 5 класі Олександрійської школи-інтернату.
16 лист. 2016

Математична зоряна година

Сьогодні, 16 листопада, в Олександрійській школі-інтернаті відбулася "Математична зоряна година" - інтелектуальна гра для учнів 10-11 класів.

Брейн-ринг з інформатики

Брейн-ринг з інформатики для учнів 7 класу відбувся 15 листопада в рамках Тижня науки і техніки.
15 лист. 2016

Інтелектуальна гра з хімії «Ерудит»

Згідно плану предметного тижня науки і техніки у вівторок, 15 листопада, в Олександрійській школі-інтернаті відбулася інтелектуальна гра з хімії «Ерудит» для учнів 11 класу.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Учора, 14 листопада, згідно наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації в Олександрійській школі-інтернаті відкрито Тиждень безпеки дорожнього руху.
14 лист. 2016

З вогнем не жартуй!

У понеділок 14 листопада в нашій школі відбувся підсумковий загальношкільний захід - закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності "Легко вогник запалити, та нелегко загасити".