Все буде GoCamp!

11 квітня у Києві завершився третій етап тренінгів для вчителів, які разом із іноземними волонтерами уже наприкінці цієї весни почнуть проводити пришкільні табори GoCamp у всіх куточках України.
12 квіт. 2017

Змагання в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Безпека в твоєму житті", який безпосередньо пов'язаний з надзвичайними ситуаціями та цивільним захистом, в нашій школі-інтернаті були проведені змагання на уміння швидко та правильно одягти загальновійськовий захисний комплект (ЗЗК).
12 квіт. 2017

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Це день, коли за ініціативою ООН вся світова громадськість згадує події, які відбувалися в 1945 році.
10 квіт. 2017

"Безпека в твоєму житті"

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Безпека в твоєму житті" в нашій школі-інтернаті розпочалась низка виховних заходів по класах та групах.
10 квіт. 2017

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Безпека в твоєму житті"

10 квітня в Олександрійській школі-інтернаті, як і щороку цієї пори, стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Безпека в твоєму житті" .
8 квіт. 2017

Акція з благоустрою "За чисте довкілля"

Сьогодні, 8 квітня, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 31 березня 2017 "Про проведення у 2017 році Дня довкілля", педагоги, працівники та учні нашої школи взяли участь у загальнообласному суботнику з благоустрою населених пунктів.
7 квіт. 2017

День п'ятий (останній) Тижня початкових класів

День п'ятий, останній, Тижня початкових класів "А вже весна, а вже красна.." закінчився сьогодні дивовижним екологічним тренінгом-подорожжю для усіх учнів початкової школи.
7 квіт. 2017

Інтегрований урок "Намалюю вітер"

Сьогодні, 7 квітня, в рамках Тижня початкових класів у 4 класі нашої школи пройшов відкритий інтегрований урок з читання та образотворчого мистецтва, тема уроку - "Намалюю вітер".
6 квіт. 2017

Тиждень початкових класів.День четвертий

6 квітня, четвертий день Тижня початкових класів, був знову насичений цікавинками для малечі.
5 квіт. 2017

Тиждень початкових класів.День третій

Сьогодні, 5 квітня, третій день Тижня початкових класів був також багатий на події, як і попередні дні.