11 лист. 2013

Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою навчання дітей та підлітків діям в різноманітних надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної само - та взаємодопомоги, а також патріотичного виховання у закладі з 17 по 15 листопада 2013 року проходить Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй».
11 лист. 2013

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу, виховання мовної культури дітей та юнацтва, розвитку ціннісних орієнтирів та естетичних потреб 11 листопада 2013 року учні 9 - 11 класі в, педагоги Олександрійської школи - інтернату взяли участь в акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"