Акція "Квітка настрою"

28 лют. 2017
З метою дослідження настрою учнів в школі протягом тижня психолога пройшла акція "Квітка настрою".У психології ця методика використовується для визначення психологічного стану людей в певний період.

З метою дослідження настрою учнів в школі протягом тижня психолога пройшла акція "Квітка настрою". Усім бажаючим пропонували визначити свій настрій наклееївши паперову квіточку на пелюстку відповідного кольору . У психології ця методика використовується для визначення психологічного стану людей в певний період.
Хоча вимірювання настрою проходило в другій половині дня коли більшість учнів починають відчувати втому, настрій більшості опитаних був достатньо позитивним та оптимістичним.
Що таке щастя? Це питання, яке обговорюють всі, але на нього ніколи не буде однозначної відповіді. Учні 1-5 класів взяли участь у виставці малюнків "Щастя це-..." спробували зобразити своє щастя.