9e5537e4773ffb279329297bb45c6270.jpg Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Дистанційна освіта на Класній оцінці

16 січ. 2021
Психолого-педагогічний консиліум «Космічні труднощі п’ятикласників»
Щороку по закінченню першого семестру в школах проходять педагогічні ради, що стосуються адаптації п’ятикласників до навчання в середній школі. Слід зазначити, що вже не перший рік такі педради в ліцеї проводяться в нетрадиційній формі, втім як і інші педагогічні заходи. Тож учора у нас відбувся психолого-педагогічний консиліум, тема якого звучала зовсім не формально - «Космічні труднощі п’ятикласників».

21 груд. 2020
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН було проведено сьогодні в ліцеї.

28 лист. 2020
Пам'яті жертв Голодоморів
У цей день ми віддаємо шану тим невинним, хто постраждав від тоталітарного режиму під час Голодомору-геноциду 1932-33 рр. та від інших штучно організованих радянською владою голодів.