"Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху"

16 бер. 2017
Сьогодні, 16 березня, старшокласники відвідали заняття з елементами тренінгу "Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху".

Як ми вже повідомляли, в Олександрійській школі-інтернаті проходить Тиждень профорієнтації. Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.
В цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації. Сьогодні формування психологічної готовності випускників школи до усвідомленого вибору професії, до праці, стало не лише гострою необхідністю, але й багатогранним і складним процесом.
Тож наші старшокласники сьогодні відвідали заняття з елементами тренінгу " Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху", на якому вони з допомогою психолога розвивали необхідні компетентності для професійного самовизначення.