Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"-2017

16 бер. 2017

Сьогодні, 16 березня, 34 учня нашої школи взяли участь у весняному Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"-2017. Наші учні беруть участь в конкурсі знавців математики вже кілька років поспіль, показуючи кмітливість, загальну ерудицію та високий рівень знань з предмету.
Конкурс проводиться в Україні відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"".
Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.