Футбольне свято у Кропивницькому

16 бер. 2017
15 березня футбольна команда нашої школи взяла участь у змаганнях з футболу, які відбулись у приміщенні спорткомплексу дитячо-юнацької спортивної школи №2 імені Валерія Верхоланцева у місті Кропивницькому.

15 березня футбольна команда нашої школи взяла участь у змаганнях з футболу, які відбулись у приміщенні спорткомплексу дитячо-юнацької спортивної школи №2 імені Валерія Верхоланцева у місті Кропивницькому та посіли четверте місце серед 10 команд-учасниць зі шкіл-інтернатів з 7 районів області та обласного центру. Вже третій рік поспіль Головне управління Нацполіції в області спільно з обласною державною адміністрацією та фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» виступають організаторами справжнього футбольного свята для дітей.Під час урочистої частини дітей привітав керівник Нацполіції області Сергій Кондрашенко. Він побажав гравцям цікавої гри, нових перемог та успіхів.Після процедури ранжування, команди врешті зустрілися на футбольному майданчику, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.