Тиждень початкових класів. День другий

4 квіт. 2017

Як ми вже повідомляли, вчора в нашій школі урочисто та яскраво розпочався Тиждень початкових класів. Тож сьогодні діти мали змогу показати свою кмітливість, ерудованість та обізнаність з різних предметів, розширити свій кругозір про навколишній світ. Так, у 3 класі пройшов відкритий інтегрований урок з літературного читання, української мови та природознавства за темою «Краса лісу у різні пори року». Протягом уроку учні вчились працювати над художнім текстом, розвивали зв’язне мовлення, збагатили словниковий запас, вчилися писати твори за аналогією. Крім того вони закріпили свої знання про зміну пір року, ранньоквітучі рослини, а також говорили про бережливе ставлення до природи, про її красу у різні пори року. З великим задоволенням та сяйвом в оченятах діти переглянули відопрезентації з власною участю, які підготувала їхня вчителька Колесник Наталія Олександрівна з фото, які були зроблені під час прогулянок класу до осіннього та весняного лісу.
Після уроків усіх учнів початкової школи чекала вікторина «А вже весна, а вже красна…». Кожен з дітей брав активну участь у веселому інтелектуальному змаганню, намагаючись показати власні знання та отримати наліпку за правильну відповідь на власну накопичувальну картку. Протягом п'яти раундів вікторини діти згадували ознаки весни, народні прикмети, пов'язані з цією порою року, змагались у знанні народних прислів'їв та приказок, в умінні розв'язувати ребуси та анаграми на весняну тематику. Особливо сподобався дітлахам поетично-театральний конкурс, під час якого діти не лише декламували вірші про весну, а й самі мали змогу визначити переможців, голосуючи своїми картками за виконавців, які їм найбільше сподобались. Тож сьогодні особисті накопичувальні картки у багатьох учнів поповнились дорогцінними наліпками,кількість яких дозволить у кінці тижня отримати заслужені нагороди.