Концерт до Дня Національної гвардії

1 квіт. 2017

У неділю, 26 березня, Україна відзначала День Національної гвардії. Свято встановлено згідно з Указом Президента від 18 березня 2015 року.
Тому згідно плану співпраці Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату та військової частини 2269 м. Олександрії з патріотичного виховання молоді 31 березня 2017 року учні Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату провели концертну програму для військовослужбовців військової частини 2269 з нагоди Дня Національної Гвардії України.
Участь молодого покоління в урочистостях є надзвичайно важливим чинником для формування патріотизму. Адже усі ми, на жаль, живемо війною, яка не залишає Україну, і тому наша держава потребує захисників, патріотів, справжніх синів та дочок.
Діти висловили військовим свою повагу та вдячність за мир і спокій у рідному місті. В ході святкового концерту учні продемонстрували українським захисникам свої творчі та танцювальні здібності.
Концерт подарував учасникам та гостям заходу масу позитивних емоцій та вражень.