Вітаємо чемпіона!

2 квіт. 2017
З 25 по 26 березня в м.Олександрія проходив третій відкритий чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства, в якому учень 11 класу нашої школи Ковальчук Максим посів перше місце.

З 25 по 26 березня в м.Олександрія проходив третій відкритий чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства, присв'ячений пам'яті вихованця та інструктора клубу, члена Національної збірної України, Майстра спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства Максима Бендерова. У змаганнях брав участь та посів перше місце у своїй віковій категорії учень 11 класу нашої школи Максим Ковальчук. Вітаємо нашого чемпіона з отриманими медаллю та кубком за перемогу!
В змаганннях брали участь збірні команди з Кропивницького, Уль'янівки, Жовтих Вод, команда СК «SportMax» (Олександрія) , а також організатор даного чемпіонату - команда ПСК "Захист", у складі якої і виступав наш учень.