Школа розвідників

24 бер. 2017

Протягом шкільних весняних канікул учні нашої школи не просто відпочивали, а брали участь у різноманітних заходах за межами школи. Так, 23 березня на запрошення керівника ТО «Школа розвідників» Ковтко А.О вони відвідали тренувальні заняття по скелелазінню , які відбулися на спортивній базі м. Олександрія. Там саме відбувалась і підготовка до обласних змагань з військово – спортивного багатоборства з спортивних метань ножів, стрільби з пневматичної зброї, скелелазіння. Тож наші вихованці не лише мали змогу поспостерігати за спортсменами, а й самі спробували власні сили.
Скеледром являє собою тренувальну штучну споруду, що імітує рельєф скель, висотою в кілька метрів, яка складається з доріжок з закріпленими з боків щитами, необхідними для того, щоб підніматися на вершину. Скелелазіння забава і одночасно відмінне розвиваюча вправа для дітей. Між тим, з кожним роком цей активний і небезпечний вид відпочинку (можна навіть сказати, екстремальний) набуває все більшу популярність.