"Школа самостійного життя"

3 квіт. 2017

Згідно плану роботи "Школи самостійного життя" Олександрійського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді при Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, в рамках виконання модуля "Сімейні цінності", до нашої школи завітали фахівці центру та провели ряд цікавих, пізнавальних та корисних занять з учнями різних вікових категорій. Так, лікар-геніколог Медведчук Е.Л. провела з дівчатками 5-7 класів бесіду на тему "Статтеве виховання. Гігієна для підлітків", а з учнями 10-11 класів - "Контрацепція для підлітків". Інспектор Олександрійського МРВ з питань пробацій Ніколаєнко Є.Є. спілкувалась з учнями 8 класу на тему "Кримінеальна відповідальність неповнолітніх." Профорієнтаційний урок "Усвідомлений вибір професії" з учнями 7-9 класів провела представник міськрайонного центру зайнятості, фахівець з профорієнтації Клочко О.П.. Представник центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді, фахівець з соціальної роботи Немов В.В. провів заняття "Перемога над інфекціями. Що потрібно знати про туберкульоз" з учнями 5-7 класів.