22 квіт. 2016

Блогоустрій території школи в Міжнародний День Землі

Сьогодні, в Міжнародний День Землі,після уроків вся наша шкільна родина вкотре вийшла на загальношкільну акцію по благоустрою території нашого закладу.
21 квіт. 2016

Вітаємо наших юних тележурналістів!

20 квітня 2016 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся Media-фест «Media-фест» – це освітня фестивальна платформа для учнівської та студентської молоді, заключний етап проекту «Media-кузня», який був підтриманий Британською радою в Україні в межах програми «Активні громадяни».
8 квіт. 2016

8 квітня - День цивільного захисту у школі

Сьогодні, 8 квітня, згідно плану проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" в Олександрійській школі-інтернаті був проведений День цивільного захисту.
7 квіт. 2016

У нас в гостях Цивільний корпус "Азов" м.Олександрії

Сьогодні, 7 квітня, до Олександрійської школи-інтернату завітали представники Цивільного корпусу "Азов" та представники легендарного батальйону з м.Олександрії.
6 квіт. 2016

Екскурсія до військової частини

6 квітня , згідно плану проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" , хлопці 9-11 класів разом з викладачем "Захисту Вітчизни" нашої школи побували у військовій частині №2269 м.Олександрії.
4 квіт. 2016

"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати"

Сьогодні, 4 квітня, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" .
1 квіт. 2016

1 квітня - Міжнародний день сміху

Сьогодні , 1 квітня, в світі відзначають Міжнародний день сміху. У цей день прийнято жартувати, розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей. В нашій школі 1 квітня було оголошено Днем веснянок і бантиків.
29 бер. 2016

Підсумкове засідання атестаційної комісії

Відповідно до плану роботи 29 березня в Олександрійській школі-інтернаті відбулося засідання атестаційної комісії, яка підбила підсумки цьогорічної атестації педагогічних працівників .
29 бер. 2016

«Атестація-крок до професійної досконалості»

Сьогодні, 29 березня, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося засідання педагогічної ради «Атестація-крок до професійної досконалості» з метою узагальнення роботи в міжатестаційний період вчителів, що атестувалися в 2015/2016 н.р.
25 бер. 2016

Участь у пленарному засіданні ІV сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей

Представники шкільного парламенту Олександрійської школи-інтернату взяли участь у пленарному засіданні ІV сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. яке відбулося 24 березня 2016 року в приміщенні залу засідань Кіровоградської обласної ради.