Участь у пленарному засіданні ІV сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей

25 бер. 2016
Представники шкільного парламенту Олександрійської школи-інтернату взяли участь у пленарному засіданні ІV сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, яке відбулося 24 березня 2016 року в приміщенні залу засідань Кіровоградської обласної ради.

Юних парламентарів привітали заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова та заступник голови обласної ради Ігор Степура. Робота юних парламентарів Кіровоградщини продовжиться на базі комунального позашкільного навчального закладу “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”.
До порядку денного сесії були внесені та розглянуті питання про роботу Кіровоградського обласного парламенту дітей у міжсесійний період, проаналізовано стан виконання рішень прийнятих на попередній сесії, сплановано роботу профільних депутатських комісій.
Юні парламентарі визначили напрями подальшої діяльності обласного, районних та міських парламентів дітей, прийняли резолюцію за результатами Регіональної інтернет-конференції “Вічні цінності в міжкультурних процесах: практики діалогу і примирення”, накреслили напрями участі обласного парламенту дітей у Всеукраїнській акції “Зробимо Україну чистою”.