Підсумкове засідання атестаційної комісії

29 бер. 2016
Відповідно до плану роботи 29 березня в Олександрійській школі-інтернаті відбулося засідання атестаційної комісії, яка підбила підсумки цьогорічної атестації педагогічних працівників .

У ході атестації був розроблений план заходів з організації та проведення педагогічних працівників, пам’ятка «Опис покрокових дій учителя, що атестується», пам’ятка «Із Типового положення про атестацію педагогічних працівників».
Атестація проходила в умовах широкої гласності, творчої активності, високої відповідальності. Вчителі, які атестуються, провели творчі звіти, їхні педагогічні надбання були розглянуті на засіданнях методичних об’єднань. У ході проведення атестації педагогічних працівників вчителі, які атестуються , провели низку відкритих заходів та уроків .