Подорож до країни Математики

З 22 лютого в нашій школі проходить тиждень педагогічної майстерності класних керівників та вихователів, протягом якого згідно плану відбувається багато відкритих заходів: самопідготовки та різні форми виховних заходів. Так, наприклад, вихователь Матвеєнко І.В. провела самопідготовку з математики для учнів 1-3 класів у формі подорожі країною Математики.
23 лют. 2016

"Молодь і шкідливі звички"

23 лютого цікаву та багату на корисну інформацію відкриту годину спілкування мали учні 4-6 класів. Вихователь Чижман Ю.І. спілкувалась з вихованцями про шкідливі звички. "Молодь і шкідливі звички" - такою була тема заходу.

Тиждень вчителя-логопеда та психолога

В Олександрійській школі-інтернаті розпочав роботу Тиждень вчителя-логопеда та психолога.
22 лют. 2016

«Творча майстерня самореалізації педагога»

В Олександрійській школі-інтернаті стартував Тиждень «Творча майстерня самореалізації педагога».
22 лют. 2016

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я мати- вік біди не знати"

Сьогодні, 22 лютого, в школі розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Здоров'я мати- вік біди не знати".

Вітаємо юних науковців!

Вчора, 21 лютого 2016 року, відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Загалом у конкурсі взяло участь близько 500 учасників. Троє учнів Олександрійської школи-інтернату брали участь у цьому конкурсі у різних секціях: Антонова Анна (10 клас) – секція журналістики, Павленко Ярослав (9 клас) – секція української мови, Дубровін Нікіта (9клас) – секція англійської мови.
19 лют. 2016

Лінійка-реквієм «Хто загинув за Україну, буде жити у віках»

Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими школярів Олександрійської школи-інтернату:19 лютого відбулась тематична лінійка-реквієм «Хто загинув за Україну, буде жити у віках», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.
17 лют. 2016

Урок ЗНО-2016

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України щодо проведення та підготовки ЗНО-2016, з метою якісної підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників, у Олександрійській школі-інтернаті відбувся урок ЗНО-2016
16 лют. 2016

Лекція-концерт на тему: « Календарно – обрядові пісні українського народу. Зимовий календарний цикл пісень : колядки та щедрівки»

16 лютого вчителем музичного мистецтва Мальченко О.І. з учнями 3 – 4 класів проведена лекція – концерт на тему: « Календарно – обрядові пісні українського народу. Зимовий календарний цикл пісень : колядки та щедрівки.»
16 лют. 2016

Відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

13 лютого 2016 року в актовій залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулося відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України . Серед учасників конкурсу-захисту - учні Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради: Антонова Анна( 10 кл.), Дубровін Нікіта і Павленко Ярослав( 9 кл.)