"Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати"

4 квіт. 2016

Сьогодні, 4 квітня, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" . Програмою тижня запланована низка тематичних заходів: військово-спортивні естафети (відпрацювання та здача нормативів з цивільного захисту), зустріч з працівниками ДПРЧ № 9 сел.Пантаївки ( відпрацювання практичних дій при гасінні пожежі та спортивні змагання) , практичні заняття щодо надання першої долікарської допомоги та навчання учнів правилам користування засобами індивідуального захисту, тематичні класні години, години спілкування, перегляд відеоматеріалів, конкурси малюнків та стінгазет, екскурсії до ДПРЧ та військової частини №2269 м.Олександрії, та інші заходи.