15 лют. 2016

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в день 27-ї річниці виведення військ СРСР з Афганістану, в Олександрійській школі-інтернаті вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій.
15 лют. 2016

І знову перемога!

28січня у місті Кіровограді відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ етапу XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
2 лют. 2016

Театр тіней

30 січня в Олександрійському БК "Світлопольський" виступив чернігівский театр тіней Fireflies,який є рейтинговим участником шоу "Україна має талант" . Побували на їхній феєричній шоу-програмі "Shadow Space" й наші вихованці,за що безмежно вдячні адміністрації міського будинку культури "Світлопільський", яка і надала квитки дітям безкоштовно.
1 лют. 2016

Вітаємо переможця фінального етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

30 січня 2016 року на базі Кіровоградського навчально-виховного комплексу (гімназія - інтернат - школа мистецтв) проведено ІV (фінальний) етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 37 переможців ІІІ (обласного) етапу Конкурсу, учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів , учні ПТНЗ, студенти ВНЗ області, цьогоріч представляли Кіровоградський регіон на Всеукраїнському рівні. Серед них і учень нашої школи, шестикласник Хирса Олег.
29 січ. 2016

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня - День пам’яті Героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. З цієї нагоди в нашій школі було проведено низку заходів інформаційно-просвітницького характеру.
28 січ. 2016

«Скорботна свічка пам’яті святої»

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Учні та педагоги школи – інтернату не залишилися байдужими до цих подій, тому в цей день в рамках заходів, присвячених пам’яті жертв Голокосту була проведена тематична лінійка « Скорботна свічка пам’яті святої».
26 січ. 2016

VII Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

З метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, любові до своєї Батьківщини, глибокої поваги до історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови, величі художнього слова в школі був проведений VII Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот».Як це відбувалося читайте далі в повідомленні.

2016 - Рік англійської мови в Україні

Понеділок цього тижня видався багатим на події поза уроками. Сьогодні у школі розпочалися заходи у рамках проведення Року англійської мови в Україні, оголошеного Президентом України П.Порошенком.
25 січ. 2016

Нагороди для активних та творчих

У понеділок, 25 січня,традиційна щотижнева загальношкільна лінійка крім звичайного звіту чергових по школі за минулий тиждень та плану роботи на тиждень, що розпочався, мала і досить приємні моменти.

Вітання на День Тетяни

Сьогодні, 25 січня - День Тетяни , а також цей день є одним із днів студентів. Тому на великій перерві усі зібрались у фойє школи щоб привітати наших Тетян.