11 трав. 2016

Свято Букварика

11 травня 2016 року, в учнів 1-го класу нашої школ відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим шкільним підручником.
9 трав. 2016

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні в Україні відзначається 71-ша річниця Перемоги над нацизмом, день пам'яті жертв Другої світової війни .
8 трав. 2016

День пам'яті та примирення

У 2014-му році, коли Україна вперше приєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам'яті та примирення, гасло пам'ятних днів було "Ніколи знову"
6 трав. 2016

« Перемога, свята Перемога!»

6 травня 2016 року, в Олександрійській школі-інтернаті була проведена загальношкільна літературно – музична програма « Перемога, свята Перемога!». Захід проведено в рамках відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
29 квіт. 2016

Виставка Великодніх композицій

Напередодні Свята Пасхи, великого свята Воскресіння Христа, в нашій школі відбулася виставка Великодніх композицій.
28 квіт. 2016

28 квітня - Всесвітній День охорони праці

Протягом Тижня ОП , присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці, з 21 по 28 квітня згідно плану в нашому закладі пройшла низка профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресів та їх потенційним наслідкам на робочому місці .
28 квіт. 2016

Фоторепортаж з Києва нашої юної тележурналістки Анни Антонової

Як уже повідомлялося, 20 квітня в КДПУ імені В. Винниченка відбулося нагородження переможців конкурсів на телесюжети, відеопоезії, конкурсу лонгрідів «Media Open Space», конкурсу «Шкільна журналістика». Враженнями від поїздки ділиться наша юна тележурналістка Анна Антонова.
26 квіт. 2016

Вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Лінійка-реквієм

Сьогодні, 26 квітня, у День пам'яті Чорнобильської трагедії , відбулася загальношкільна лінійка-реквієм, яка розпочалась рядками вірша "Чорнобильцям-ліквідаторам" , написаним учнем 9 класу нашої школи Нікітою Дубровіним.
25 квіт. 2016

Нагороди за участь у турнірі

23 квітня учні нашої школи взяли участь у змаганнях з пейнтболу та страйкболу в м.Олександрії.
25 квіт. 2016

Подяки учням за активну участь у Всеукраїнській акції

Подяки від Президента ВПСК "Захист" м.Олександрії отримали наші учні, які взяли активну участь у Всеукраїнській акції "Збору та утилізації пластикових кришок" для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО.