1 бер. 2016

Відкрита година самопідготовки з математики

Відкрита година самопідготовки з математики з елементами гри була проведеня сьогодні вихователем Чижман Ю.І. з учнями 4-6 класів.
1 бер. 2016

Виховна година "Твоє життя -твоє здоров'я"

Виховна година "Твоє життя -твоє здоров'я" була проведена з п'ятикласниками їхнім класним керівником Швець Л.І. сьогодні, 01 березня.
29 лют. 2016

Тренінг для третьокласників "Твоя пам'ять і увага"

29 лютого з метою сприяння розвитку пам'яті та уваги школярів, виховання в учнів прагнення до пізнання та саморозвитку, для третьокласників був проведений тренінг "Твоя пам'ять і увага"
29 лют. 2016

Година спілкування "Я обираю професію"

29 лютого в учнів 11 класу відбулася година спілкування "Я обираю професію".
26 лют. 2016

Літературно-мистецька година з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки відбулася 25 лютого в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.
25 лют. 2016

Виховна година «Людина починається з добра»

25 лютого в рамках Тижня педагогічної майстерності вихователів та класних керівників учні 7-9 класів мали цікаву та змістовну виховну годину на тему: «Людина починається з добра».
25 лют. 2016

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

25 лютого в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему : « Здоров’я мати – вік біди не знати» були проведені змагання « Веселі старти» серед учнів 1 – 4 класів.
24 лют. 2016

Урок-тренінг “Обираємо здоровий спосіб життя”

24 лютого в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему : « Здоров’я мати – вік біди не знати» у 8 класі відбувся відкритий урок-тренінг за темою“Обираємо здоровий спосіб життя”.
24 лют. 2016

Відкрита одина спілкування "Дружба – це…"

В рамках Тижня педагогічної відбулась відкрита година спілкування з учнями 1-4 класів "Дружба -це..."

Відкрите логопедичне заняття

24 лютого в рамках Тижня вчителя-логопеда та психолога проведено відкрите логопедичне заняття з учнями 2 класу, що мають загальне недорозвинення мовлення.