Вітаємо наших юних тележурналістів!

21 квіт. 2016
20 квітня 2016 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся Media-фест «Media-фест» – це освітня фестивальна платформа для учнівської та студентської молоді, заключний етап проекту «Media-кузня», який був підтриманий Британською радою в Україні в межах програми «Активні громадяни».

Вітаємо наших юних тележурналістів Олега Хирсу та його команду - Андрія Душака та Вадима Пуханова , які одержали гран-прі у  конкурсі!
Мета фесту – створити можливість для учнівської та студентської молоді пройти безкоштовно інтенсив-тренінги від провідних кіровоградських журналістів, отримати бачення професії журналіста з середини, випробувати себе у конкурсних програмах Фесту, які стартували на початку березня 2016 року:
• Конкурс «Шкільна журналістика»
• Конкурс лонгрідів «Media Open Space»
• Конкурс відеопоезії «Actum»
• Конкурс на телевізійні сюжети
Так, у Конкурсі «Шкільна журналістика» перемога дісталась моїм учням за відеоряд «Шкільних новин».
ГРАН-ПРІ конкурсу одержав шестикласник Олег Хирса і його команда у складі шестикласників Андрія Душака та Вадима Пуханова , а ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ з першим почесним місцем – десятикласниця Анна Антонова.
У цьому освітньому та мотиваційному просторі Фесту відбувся діалог між практиками, журналістами, громадськими активістами, учнями, студентами, викладачам та університетом, представниками влади, школами, батьками.
Аня нагороджена поїздкою до м. Києва. Разом з командою юних журналістів
сьогодні перебуває на екскурсії до каналу 1+1. Про результат поїздки вона інформуватиме сама.
Адміністрація та педагогічний колектив щиросердно дякують організаторам конкурсу факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та вітають переможців-наших юних тележурналістів.