2 черв. 2016

ТворчиЙ проект "ANIMAL PLANET" мовного загону

Мовний загін "FORTUNE HUNTERS" окрім звичайних таборових справ сьогодні, 2 червня, працював над цікавим творчим проектом "ANIMAL PLANET" ( "Планета тварин").
2 черв. 2016

Четвертий день табору. Гра "STAR ENERGY"

2 червня, четвертий день табірної зміни,був сповнений як турбот, так і приємних вражень для наших вихованців.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні, як вже повідомлялось в попередньому пості, в нашому закладі відбувся День відкритих дверей, під час якого були проведені концертна та конкурсно-розважальна програми, присвячені саме Дню захисту дітей.
1 черв. 2016

Дякуємо ОДПІ ГУ ДФС м.Олександрії за подарунки!

В День захисту дітей до Олександрійської шоли-інтернату завітали з подарунками та привітаннями наші давні друзі - представники Державної фіскальної служби міста Олександрії.

День відкритий дверей

Сьогодні, 01 червня, в Олександрійській школі-інтернаті відбувся День відкритий дверей. Захід проводився для усіх бажаючих познайомитися з нашим закладом поближче, на власні очі побачити умови навчання та проживання дітей, з результатами навчальної та позакласної дільності, поспілкуватись з колективом, учнями, які тут навчаються, та з їхніми батьками.
31 трав. 2016

Відкриття пришкільного табору "Струмок"

Відкриття пришкільного табору "Струмок" відбулося сьогодні в нашому закладі. Як вже повідомлялося , в таборі було сформовано 4 загони, які вчора готувалися до сьогоднішньої події.
30 трав. 2016

Пришкільний табір "Струмок" розпочав свою роботу.День перший

Сьогодні розпочав свою роботу пришкільний табір "Струмок". Цього року на базі пришкільного табору відкритий мовний загін "FORTUNE HUNTERS" для учнів 2-4-х класів.
28 трав. 2016

Випускний вечір-2016

В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті пройшов випускний вечір. В урочистій обстановці, в святково прикрашеному залі пять цьогорічних випускників отримали атестати,а випускниця Дар'я Ковбасюк отримала ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ за високі досягненна в навчанні.
27 трав. 2016

Свято останнього дзвоника-2016

Свято "Останнього дзвоника" пройшло сьогодні в Олександрійській школі-інтернаті. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи.
21 трав. 2016

Останній шкільний іспит успішно складено!

20 травня учні 11 класу скалали свій останній іспит у школі - ДПА з англійської мови за завданнями Міносвіти.