Екскурсія до військової частини

6 квіт. 2016

6 квітня , згідно плану проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" , хлопці 9-11 класів разом з викладачем "Захисту Вітчизни" нашої школи побували у військовій частині №2269 м.Олександрії. Військовослужбовці провели для учнів екскурсію по частині,розповіли про її історію, показали де несуть службу та живуть солдати. Під керівництвом кадрових військових хлопці шикувались та тренуватись стройовій ході на плацу, де щодня марширують наші захисники,а також спробували розбирати та збирати автомати. Побували наші учні і в Музеї бойової слави військової частини, де в зв'язку з трагічними подіями в Україні в останні два роки експозиція поповнилась новими матеріалами про героїв, які загинули, захищаючи наш спокій, суверенітет нашої країни на сході.