10 серп. 2016

"Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році"

12 черв. 2016

Закриття табірної зміни

Весело відпочивали,Та прощатись прийшов час, І на той рік будем раді Зустрічати усіх вас! Ось і закінчилась табірна зміна, пролетіли веселі літні дні.
11 черв. 2016

День тринадцятий табору. Гра "Літо заблукало"

Сьогодні в таборі проводилась улюблена усіма нашими вихованцями гра-марафон "Солодке дерево". Цього року її перейменували на марафон "Літо заблукало" та змінили хід гри.
10 черв. 2016

День дванадцятий табору. 10 червня

Твій друг тобі віддасть усе: І свій квиток на карусель, І цвях, і ґудзик, і літак, Та не за щось – а просто так. 10 червня, дванадцятий день табору, пройшов також під знаком дружби, як і попередній.
9 черв. 2016

Солодкий майстер-клас

Яскравою подією сьогоднішнього дня став майстер-клас майстрині-флористки з Олександрії Лариси Ємеліної, яка виготовляє неперевершені і просто чарівні вироби з звийчайної цукрової мастики. Фоторепортаж.
9 черв. 2016

День десятий табору - Міжнародний день друзів

Якщо друг у тебе є, Життя радісним стає. Разом можна все зробити, Тож без друга не прожити. День десятий табору - Міжнародний день друзів.
8 черв. 2016

День десятий табору - День спорту і здоров'я

8 червня,день десятий табору - День спорту і здоров'я.
7 черв. 2016

Літо - час для улюблених справ

Наші учні виявляють талант та творчість не лише у школі, і не лише під час шкільних уроків та заходів. У багатьох є власне захоплення.
7 черв. 2016

День дев'ятий табору. День краси

Літечко-літо дощиком вмито, Літечко-літо сонцем зігріто. І хоч сьогоріч перший літній місяць не надто бавить нас сонячнм промінням та теплом, в нашому пришкільному таборі весело й цікаво. Отже, день дев'ятий. День краси.
6 черв. 2016

День восьмий табру.День приємних вражень

Літня спека, грози, грім, Літо, ти прекрасне всім! Другий тиждень табірної зміни розпочався з цікавих та яскравих подій та конкурсів.