У нас в гостях Цивільний корпус "Азов" м.Олександрії

7 квіт. 2016

Сьогодні, 7 квітня, до Олександрійської школи-інтернату завітали представники Цивільного корпусу "Азов" та представники легендарного полку з м.Олександрії. В рамках запланованих заходів Тижня знань безпеки життєдіяльності з ЦЗ гості провели для учнів школи-інтернату вишкіл "Тактично-медична допомога" з надання першої долікарської допомоги та правил користування засобами індивідуального захисту. Після практичного заняття гості також показали учням та працівникам школи два відео про полк "Азов" з місця безпосередньої дислокації - Маріуполя та Широкіно. Після перегляду фільмів школярі вручили азовцям виготовлені власноруч обереги та охоче сфотографувалися разом з людьми, які роблять усе можливе й неможливе , аби ми усі жили в мирі та спокої.