Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

15 груд. 2016

15 грудня в Олександрійській школі-інтернаті відбулася VII Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Це гра для учнів, які бажають не лише перевірити свої знання з основних природничих шкільних дисциплін: фізики, хімії, біології, географії у нестандартній конкурсній формі, а й розширити свій кругозір,перевірити ерудицію. Учні нашої школи успішно грають в «Геліантус» вже вчетверте з 2013року та щороку частина з них стають призерами фонду.
Цього року до участі у грі зареєструвалось 20 учнів 6 -11 класів. Тож чекаємо на результати та сподіваємось, що і цього року наші юні конкурсанти стануть призерами гри.