9 лист. 2016

День української писемності та мови

9 листопада 2016 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті пройшли заходи до Дня української писемності та мови.
7 лист. 2016

Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити"

Сьогодні, 7 листопада, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити".
2 лист. 2016

ПРОБНЕ ЗНО ПРОЙДЕ У КВІТНІ

Щороку з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.
1 лист. 2016

Рік англійської мови в Україні: Хелловін

В рамках шкільних заходів з відзначення Року англійської мови в Україні, 31 жовтня та сьогодні, 1 листопада, у нашому закладі відбувались цікаві та веселі заходи, пов'язані з Хелловіном, не менш цікавим стародавнім святом англомовного світу, яке нині стало популярною розвагою для дорослих та дітей в багатьох країнах світу,а віднедавна і в Україні.
26 жовт. 2016

...Про позитивні інтелектуальні відчуття і не тільки...

Сьогодні, 26 жовтня, відбулося друге в цьому навчальному році засідання шкільного методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного напрямку. Під час засідання було розглянуто та обговорено багато питань.
22 жовт. 2016

Навчальні консультації в МАНУМ

У школі розпочалися осінні канікули - час відпочинку та розваг для більшості учнів, а для деяких допитливих учнів - це час, коли можна вільно зайнятися науково-дослідницькою діяльністю з свого улюбленого предмету. 22 жовтня 2016 року на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулися навчальні консультації для учнів-слухачів Малої академії наук учнівської молоді та членів наукових учнівських товариств.
21 жовт. 2016

УРА, канікули!Музично-розважальна програма

Сьогодні наші одинадцятикласники вирішили провести останній перед осінніми канікулами день першої шкільної чверті музично-розважальною програмою для усієї школи.
20 жовт. 2016

"Чисте подвір'я- чисте довкілля"

Шепіт, шелест, шерех листя... Ходить осінь золотиста, Жовтокоса, багряниста, З тихим шумом падолисту... Сьогодні, 20 жовтня, уся наша шкільна родина вийшла на подвір'я з інвентарем для прибирання на акцію "Чисте подвір'я- чисте довкілля".
18 жовт. 2016

Перемога у обласному огляді-конкурсі з проведення Тижня Знань ПДР!

Сьогодні до нашої школи надійшла приємна новина - колектив нашої школи-інтернату визнано переможцем та нагороджено Грамотою управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації за високий рівень організації та проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Азбука безпеки на дорозі» серед закладів обласного підпорядкування.
17 жовт. 2016

Вітаємо переможців!

Сьогодні, 17 жовтня, під час традиційної щотижневої лінійки на початку тижня, крім буденних справ та рапортів про чергування на минулому тижні, було повідомлено дві приємні новини.