Онлайнова вікторина "Права людини починаються з прав дитини"

8 груд. 2016

Сьогодні, 8 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права,реалізації міжнародного освітнього проекту "Міксіке в Україні" та з метою відзначення Міжнародного Дня захисту прав людини учні 9-11 класів нашої школи взяли участь в онлайновій вікторині "Права людини починаються з прав дитини", яка розпочалася в Україні 5 грудня на платформі проекту "Міксіке в Україні". Справитись з завданнями вікторини учням допомогли знання, отримані протягом уроків правознавства, виховних заходів , а також просвітницького заходу "Я маю право", проведеного вчора, про що повідомлялось у нашій стрічці новин.

Сподіваємось на гарні результати!