Акція "Велика українська хода на честь загиблих учасників Майдану та АТО -Захід-Схід-Північ-Південь"

18 груд. 2016

17 грудня волонтер та військовий журналіст Катерина Валевська завітала разом з волонтерами-однодумцями до нашої школи в рамках започаткованої нею всеукраїнської акції "Велика українська хода на честь загиблих учасників Майдану та АТО -Захід-Схід-Північ-Південь". Гості привезли до школи 182 державні прапори, підписані бійцями АТО та мешканцями сіл та міст різних частин України. Метою акції за словами журналістки є:"силою думки та молитви зупинити війну в Україні". 18 грудня наші учні відвідали такий же її захід, що проводився на центральній площі селища Пантаївки.