14 жовт. 2016

З Днем Захисника України!

Вітаємо всіх наших дорогих чоловіків (друзів, синів, чоловіків, хлопців, батьків) зі святом мужності і честі, зі святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, – Днем захисника України! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

Вітаємо наших чемпіонів!

Учні 11 класу нашої школи Максим Ковальчук та Євген Кальницький, які тренуються у військово-патріотичному клубі "Захист" м.Олександрії (президент Андрій Ярошевський) , у складі кращих вихованців клубу взяли участь у всеукраїнських фінальних зборах-змаганнях з обронно-прикладного п'ятиборства , що проводились у м.Житомир 6-9 жовтня.

"Козацькі забави" до Дня Захисника України

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, в Олександрійській школі-інтернаті відбулись традиційні для нашої школи у ці осінні дні змагання команд хлопців, майбутніх захисників,"Козацькі забави".
13 жовт. 2016

Екскурсія до "солодкого раю"

Учора, 12 жовтня, 49 учнів нашої школи відвідали Кременчуцьку кондитерську фабрику "Рошен", яка є одним з підприємств названої корпорації і орієнтована на виробництво карамельної продукції.Екскурсія дітей на підприємство стала можливою завдяки нашим спонсорам.
6 жовт. 2016

До уваги 11-класників! Безкоштовні курси з підготовки до ЗНО

Кожної суботи, починаючи з 15 жовтня 2016 року на фізико-математичному факультеті КДПУ ім.Винниченка досвідчені викладачі проводять безкоштовні курси з математики з метою підготовки учнів випускних класів до зовнішнього незалежного оцінювання.
6 жовт. 2016

Старт VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Сьогодні,6 жовтня 2016 року, в усіх навчальних закладах України відбувся старт VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочистості з нагоди початку Конкурсу відбулися і в нашій школі.
4 жовт. 2016

Нові Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти

Минулої п’ятниці, 30.09.2016, набрали чинності Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974
3 жовт. 2016

"Зелена Брама - наша гордість і наша рана"

З метою увічнення подвигу загиблих захисників Батьківщини під час Другої світової війни на території області, формування патріотичних почуттів, національної свідомості, високої духовності, в рамках заходів, присвячених 75-й річниці трагічних подій в урочищі "Зелена брама" , в Олександрійській школі-інтернаті відбулась інформаційна лінійка "Зелена Брама - наша гордість і наша рана".
30 вер. 2016

День Вчителя у школі

Учителю! Ти йдеш по цій землі І слід стає твій крок за кроком Яскравим вогником у сутінках пітьми, А все життя для тебе є уроком. Ти бачиш те, що іншим не під силу, І відповідь даєш на всі «чому?» Ти не даремно тут, бо серце має крила, Воно для всіх – віддать його кому? Маленьким дітям, синьооким і чубатим, Що ловлять погляд, кожен рух всяк час - Це щастя вчителя – його багато, І слід яскравий – вогник не погас.
29 вер. 2016

День пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня виповнюється 75 років, як у Бабиному Яру розпочалися масові розстріли. Україна і світ вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів. Цього тижня розпочалися, а наступного продовжаться пам'ятні заходи в нашій країні та за її кордонами. У нашій школі також відбулись уроки історії,виховні години та бесіди, присвячені цій трагічній даті.