26 груд. 2014

Про відзначення 80-річчя з дня народження Василя Симоненка
25 груд. 2014

Новорічний подарунок для солдата

До цієї акції актино долучилися педагогічний та учнівських колективи Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Кіровоградської обласної ради.
25 груд. 2014

Іде зима з білими килимами та веселими святами

З 22 по 26 грудня 2014 року у школі проходив тиждень початкових класів «Іде зима з білими килимами та веселими святами»
10 груд. 2014

Всеукраїнский урок "Права людини"

10 грудня 2014 року був проведений Всеукраїнский урок "Права людини"
9 груд. 2014

Декада науки і техніки

З 9 по 18 грудня в нашій школі триватиме декада науки і техніки.
8 груд. 2014

День Збройних сил України

5 грудня в Олександрійській загальноосвітній школі- інтернаті пройшли урочистості, присвячені Дню Збройних сил України та 71 річниці з дня визволення Олександрійщини від німецько-фашистських загарбників.
27 лист. 2014

Cвято «Гарбузова родина»

27 листопада в Олександрійській школі-інтернаті відбулося свято «Гарбузова родина».
24 лист. 2014

Запали свічку пам`яті

22 листопада 2014 року учні Олександрійської школи-інтернату взяли участь у ході, присвяченій жертвам голодоморів та політичних репресій.
20 лист. 2014

Лінійка гідності і свободи

20 листопада В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулися урочистості з нагоди Дня гідності і свободи.
7 лист. 2014

Старт XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті стартував І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика .