Андріївські вечорниці

13 груд. 2016
Сьогодні, 13 грудня, в Україні відзначають народне свято Андріїв день. Яскраве та багате на народні традиції та звичаї дійство - Андріївські вечорниці відбулося сьогодні в нашій школі.

Сьогодні, 13 грудня, в Україні відзначають народне свято Андріїв день. За народним календарем заведено гуляти й веселитися, особливо молоді. Адже саме 13-го грудня відзначають свято Калити - одне із найвеселіших в зимовому циклі. Дівчата й хлопці збиралися разом, готували смаколики, влаштовували ігри та забави.
Ось і в нашій школі сьогодні відбулося яскраве та багате на народні звичаї дійство - Андріївські вечорниці. Звичайно ж протягом заходу лунали традиційні для цього свята пісні, розповідалось про традиції та звичаї цього дня, персонажі відомих художніх творів та сучасної естради розважили публіку гумором та веселими народними іграми та забавами, в яких із задоволенням брали участь глядачі. Не обійшлося і без традиційного ворожіння, бо як відомо, саме цього дня дівчата вгадували свою долю. Закінчилось свято частуванням усіх учнів школи смачними українськими варениками у шкільній їдальні.