Ми за здоровий спосіб життя!

6 лют. 2017
Сьогодні, 6 лютого, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Зроби свій вибір на користь здоров'я".

Сьогодні, 6 лютого, в Олександрійській школі-інтернаті відбулося відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Зроби свій вибір на користь здоров'я" . Метою Тижня є популяризація знань правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя, прищеплення навичок збереження свого здоров'я, життя та здоров'я оточуючих, попередження дитячого травматизму та захворювань, профілактика щодо розповсюдження захворюваності на грип та ГРВІ.
Тиждень розпочався з театралізованого виступу агітбригади 5 та 6 класів "Ми за здоровий спосіб життя". Герої вистави - звичайні діти, а також позитивні (Штучний Імунітет, та Природній) та негативні персонажі (Туберкульоз, Болячка, Лупа, Карієс, Перелом та Вивих) у цікавій та доступній для дітей формі розповіли про важливість дотримання здорового способу життя та продемонстрували наслідки нездорового, шкідливих звичок та неправильного ставлення до власного здоров'я та до здоров'я оточуючих.
Після виступу агітбригади усі присутні переглянули відео "14 фактів про здоров'я людини та стимул до здорового способу життя" та "Шкідливі звички".