23 січ. 2017
Захід, присвячений Дню Соборності України, відбувся сьогодні у нашому закладі.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об'єднання України завершився 22 січня 1919 року.
Тож сьогодні в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбувся загальношкільний захід, присвячений цій знаменній даті. Учні 9 класу нагадали усім присутнім про події тих буремних років, про значення "Акту злуки" для українського народу та усієї країни. По закінченню заходу учні та педагоги школи сторили живий Ланцюг єдності, який простягнувся через обидва навчальні корпуси і символізував єдність українців усієї нашої країни.